#2564 | Conradijn Cunaeus (1828-1895). Let op! Titel gecorrigeerd t.o.v. de catalogus.

Kavel onverkocht
"De Prins en de Bedelaar". België olieverf op mahoniehouten paneel 1866, gesigneerd en gedateerd linksonder. Uitmuntende staat. 26 x 38,5 cm.

Ontvang een melding wanneer dit kavel bijna afloopt