Kavelnummer 2803: Gouden dukaat Holland 1763. Zeer Fraai / Prachtig.

Deze veiling is gesloten u kunt niet meer bieden op de kavel

CNM 2.28.54. Delm. 775.

BIEDGEGEVENS

Bied informatie
Openingsbod € 150,00
Laatste bod € 190,00
Minimum volgend bod € 200,00
Opgeld (incl. BTW) 22,5%
Aantal biedingen 4
Datum start12-10-2018 08:39:24
Datum einde12-10-2018 08:39:43
Veiling sluit over-
3534431% Complete