#11222 | (2) Johannes Jacobus van der Stap (1874 - 1940).

Kavel onverkocht
Hollands tafereel met sloot en molens. Nederland, waterverf 1919 gesigneerd en gedateerd linksonder. 28 x 35 cm.

Ontvang een melding wanneer dit kavel bijna afloopt