Kavelnummer 2152: Nederland. 300 gulden. Bankbiljet. Type 1921. Grietje Seel. - Zeer Fraai -.

Deze veiling is gesloten u kunt niet meer bieden op de kavel

(Alm. 138-3b. AV. 97.1b.4). Serienummer AC063719. Iets beschadigd aan de randen. - Zeer Fraai -.

BIEDGEGEVENS

Bied informatie
Minimum volgend bod € 1.900,00
Opgeld (incl. BTW) 22,5%
Aantal biedingen 0
Datum start13-2-2017 12:31:00
Datum einde17-3-2017 20:39:27
Veiling sluit over-
2563% Complete