Kavel 1541: 3 gulden Willem I 1832/24. Zeer Fraai / Prachtig.

Deze veiling is gesloten u kunt niet meer bieden op de kavel

BIEDGEGEVENS

Bied informatie
Openingsbod € 450,00
Laatste bod € 660,00
Minimum volgend bod € 710,00
Opgeld (incl. BTW) 22,5%
Biedingen 7
Datum start13-2-2017 12:31:00
Datum einde17-3-2017 15:47:39
Prebid sluit over-
2945% Complete