#1535 | 7x 2½ gulden

Kavel onverkocht
1x 1930, 1932, 1933, 1937, 1938, 1939, 1943 D, variërend van Zeer Fraai tot Zeer Fraai/Prachtig.

Ontvang een melding wanneer dit kavel bijna afloopt