#1411 | 9x ½ gulden

Kavel onverkocht
1x 1910, 1912, 1913, 1919, 1921, 1922, 1928, 1929, 1930 variërend van Zeer Fraai tot Zeer Fraai/Prachtig.

Ontvang een melding wanneer dit kavel bijna afloopt