Kavelnummer 1156: Gouden dukaat Lodewijk Napoleon 1810. Zeer Fraai / Prachtig.

Deze veiling is gesloten u kunt niet meer bieden op de kavel

BIEDGEGEVENS

Bied informatie
Openingsbod € 280,00
Laatste bod € 460,00
Minimum volgend bod € 480,00
Opgeld (incl. BTW) 22,5%
Aantal biedingen 12
Datum start13-2-2017 12:31:00
Datum einde17-3-2017 13:41:27
Veiling sluit over-
2863% Complete