Kavel 23

Zilveren herinneringslepel

Met afbeelding van Bonifatius staande op het wapen van Dockum. Lengte ca. 20,2 cm., 66,1 gram. Zilverkeuren: Lopende leeuw (835), Minervakopje F (Leeuwarden) en jaarletter h (1967)

€ 40,00
€ 40,00

Minimum volgend bod: € 45,00