#23 | Zilveren herinneringslepel

Kavel verkocht
Met afbeelding van Bonifatius staande op het wapen van Dockum. Lengte ca. 20,2 cm., 66,1 gram. Zilverkeuren: Lopende leeuw (835), Minervakopje F (Leeuwarden) en jaarletter h (1967)
Kavel verkocht

Ontvang een melding wanneer dit kavel bijna afloopt