#645 | Zwitsers ankergang zakhorloge Matthey (verguld)

Kavel onverkocht
Dit zakhorloge is vervaardigd door Charles Henri Matthey in Locle omstreeks 1900. De kast is verguld en heeft geen slijtageplekken. Het uurwerk is een 21 steens uurwerk met Zwitserse ankergang. De wijzerplaat is in goede staat en heeft enkele zeer kleine haarlijntjes, de wijzers zijn origineel. Het uurwerk draait en de tijd kan verzet worden, echter heeft het horloge wellicht een onderhoudsbeurt nodig. afm: ca. 8 x 5 x 1,5 cm

Ontvang een melding wanneer dit kavel bijna afloopt