#3541 | Een koperen tabaksdoos met gezicht op Delft, Holland, 18e eeuw.

Kavel verkocht
Met gravering van een gezicht op Delft op het deksel en gedateerd 1793 aan de zijkant. Afm. 3,1 x 15 x 5,7 cm. Geschatte opbrengst: € 20 - € 40.
Kavel verkocht

Ontvang een melding wanneer dit kavel bijna afloopt