#1568 | Toegeschreven aan G.H.A. Overman (1855 - 1906).

Kavel verkocht
Een lezend meisje met rood haar. Olieverf op doek, ongesigneerd. Rond 1996 schoongemaakt en bedoekt geweest. Afm. 52 x 37,5 cm. Geschatte opbrengst: € 250 - € 350.
Kavel verkocht

Ontvang een melding wanneer dit kavel bijna afloopt