#1528 | Hollandse School, 20e eeuw.

Kavel verkocht
Een havengezicht bij maanlicht, olieverf op doek. Diverse beschadigingen, een winkelhaak en diverse restauraties. Afm. 57 x 74 cm. Geschatte opbrengst: € 50 - € 100.
Kavel verkocht

Ontvang een melding wanneer dit kavel bijna afloopt