Kavel 4016

Noord-Nederlandse School, 17e/18e eeuw.

Portret van een apostel, mogelijk Jacobus Minor - een fragment. Olieverf op doek op paneel (Marouflé). Afm. 30 x 24 cm. Geschatte opbrengst: € 100 - € 150.

Het kavel is verkocht
Inzet AfterSale € 50,00
Opgeld (incl. BTW)22,5%