Kavel 4685

Een Famille Verte porseleinen jardinière gezet op drie voetjes met twee handvatten. China, Kangxi (circa 1700).

Naar Europees Faience voorbeeld. Een handvat gerestaureerd, bodemhaarlijn ontstaan gedurende afkoel proces, diverse glazuur fritting en verlies. Afm. 10 x 33 x 23 cm. Geschatte opbrengst: € 2500 - € 5000.

Aftersale sluit over: 0 dagen 14 uur 54 minuten
Inzet AfterSale € 1.200,00
Opgeld (incl. BTW)22,5%