#2900 | Koffie set "Oronda" Alessi 'Oscar Tusquets' verzilverd.

Kavel onverkocht
De complete set bevat een Koffiepot, melkkan en suikerbak. Uitgevoerd in verzilverd staal voorzien van houten handvat en glazen deksels. Het geheel maakt deel uit van een verzameling sets door 10 wereldberoemde architecten die door Mendini werden uitgenodigd met het doel een synthese tussen architectuur en gebruiksobject te realiseren.. Italie, Omegna, Alessi, 1983, gebruikssporen, 1 deksel beschadigd. Inclusief de originele Alessi beschermzakken ,1200 gram. Geschatte opbrengst: € 100 - € 250.

Ontvang een melding wanneer dit kavel bijna afloopt