#2895 | Vis Schep zilver.

Kavel verkocht
Zeer fraai gedecoreerd met ajour opengewerkte bak met afgebeelde vissen in relief, handvat vastgehouden door gestileerde dolfijn. Verder dubbele hoorn des overvloeds en diverse florale versieringen. Engeland, Londen, William Knight II, 1839, Keurtekens: leeuw, panterkop, meesterteken, Victoria, D. L 31cm, 210 gram, 925/1000. Geschatte opbrengst: € 90 - € 250.
Kavel verkocht

Ontvang een melding wanneer dit kavel bijna afloopt