#2889 | Cruet stand Cornelis van Lommen (1725-1758) zilver.

Kavel verkocht
Zeer fraai ajour opengewerkt met gegraveerde florale decoraties. Tevens voorzien van gravering ter gelegenheid van de geboorte op 8-augustus 1954 Hendrina van Droogenhorst. Nederland, Amsterdam, Cornelis van Lommen, 1725-1758, Keurtekens: Amsterdam stadskeur, meesterteken(L), U, leeuw. H 13,5cm B 22,5cm, 566,3 gram, 835/1000. Geschatte opbrengst: € 500 - € 1250.
Kavel verkocht

Ontvang een melding wanneer dit kavel bijna afloopt