Kavel 2888

Suikerbak & Theebus J van de Wall (Arnhem 1852) zilver.

Met fraaie gegraveerde biedemeijer bloemversieringen en gestileerde bloemknop. Nederland, Arnhem, J. van de Wall, 1852, Keurtekens: staande leeuw, minerva, meesterteken, S - lichte gebruikssporen. 641,8 gram, 925/1000. Geschatte opbrengst: € 450 - € 750.

Aftersale sluit over: 0 dagen 15 uur 10 minuten
Inzet AfterSale € 450,00
Opgeld (incl. BTW)22,5%