#2886 | Pijpkomfoor zilver.

Kavel onverkocht
Rijkelijk versierd en gedeeltelijk ajour opengewerkt met florale versieringen en ebben houten handvat en poten. Nederland, Amsterdam, , 18e eeuw, Keurtekens: Amsterdamkeur, staande leeuw, onduidelijke jaarletter en meesterteken binnenbak mist en schade aan 1 houten pootje. H 10cm L 29cm, 369,5 gram, 835/1000. Geschatte opbrengst: € 400 - € 600.

Ontvang een melding wanneer dit kavel bijna afloopt