Kavel 533

Dubbele gouden dukaat Holland 1752. Zeer Fraai (lichte beschadiging bovenzijde).

CNM 2.28.52. Delm. 773.

Het kavel is verkocht
Inzet AfterSale € 300,00
Opgeld (incl. BTW)22,5%