#4010 | Nicolaas Bastert (Maarssen 1854 - 1939 Loenen aan de Vecht).

Kavel verkocht
Een laantje te Loenen aan de Vecht. Gesigneerd rechtsonder. Olieverf op doek op paneel (marouflé). Afm. 17 x 25 cm. Geschatte opbrengst: € 250 - € 300.
Kavel verkocht

Ontvang een melding wanneer dit kavel bijna afloopt