#4006 | Adriaan Jan Madiol (Groningen 1845 - 1923 St. Lambrechts-Woluwe, Be.)

Kavel verkocht
Een muzikaal intermezzo - Italiaans interieur met kaartspelers bij een haard. Gesigneerd en gedateerd "1903" rechtsonder. En nogmaals gesigneerd met authenticiteitsverklaring verso. Olieverf op doek. Afm. 83 x 60 cm. Geschatte opbrengst: € 300 - € 350.
Kavel verkocht

Ontvang een melding wanneer dit kavel bijna afloopt