#4005 | Hendrikus Elias Roodenburg (Den Haag 1895-1987).

Kavel verkocht
Rotterdam Waalhaven. Etsen en aquatint. Gesigneerd en gedateerd op de plaat linksonder "1957", gesigneerd "R.O" met potlood en geannoteerd en genummerd "116 R.O". Daarbij etsen aquatint Rotterdam. Gesigneerd en gedateerd "40" in de plaat, gesigneerd "R.O" in potlood en genummerd "L.O.". Afm. resp. 7,5 x 43,5 cm. En 29 x 20,5 cm. Geschatte opbrengst: € 50 - € 100.
Kavel verkocht

Ontvang een melding wanneer dit kavel bijna afloopt