#3990 | Cor van Oel (Delft 1899 - 1979).

Kavel verkocht
De Merwede bij Gorinchem. Gesigneerd en gedateerd "40" rechtsonder en geannoteerd met titel verso. Olieverf op board. Afm. 67 x 90 cm. Geschatte opbrengst: € 150 - € 200.
Kavel verkocht

Ontvang een melding wanneer dit kavel bijna afloopt