#3976 | Jacob Maris (Den Haag 1837 - 1899 Karlsbad).

Kavel onverkocht
Eenden aan de waterkant. Gesigneerd linksboven. Olieverf op doek. Afm. 35,5 x 25,5 cm. Geschatte opbrengst: € 500 - € 700.

Ontvang een melding wanneer dit kavel bijna afloopt