#3972 | Willem Witjens (Den Haag 1884 - 1962 Berne, Zaltbommel).

Kavel verkocht
Vissersbootjes met fuiken aan een steiger. Gesigneerd in potlood rechtsonder en nogmaals gesigneerd en gedateerd '29' in de plaat. Ets. Afm. I.:29,5 x 49,5 cm. Geschatte opbrengst: € 50 - € 80.
Kavel verkocht

Ontvang een melding wanneer dit kavel bijna afloopt