#3961 | Anton Pieck (Den Helder 1895 - 1987 Bloemendaal).

Kavel verkocht
Oud trapje in Montfoort'. Ets. Gesigneerd linksboven in de plaat en rechtsonder in potlood. Daarbij een ets voorstellende De Hofvijver te Den Haag en een lithografie van Herman Berserik. (3x) afm. Anton Pieck: 27 x 18,5 cm. (Bladmaat 32 x 25 cm). Geschatte opbrengst: € 20 - € 30.
Kavel verkocht

Ontvang een melding wanneer dit kavel bijna afloopt