#5047 | (2) delig peper-en-zoutstel zilver.

Kavel verkocht
Bolvormig, gedragen door 3 figuren op driehoekig basement, versierd met opgesoldeerde Davidster en glazen siersteen (1x manco). Rusland, Yaroslavl, MC / MA, 1889, keurtekens: Meesterteken, landkeur, 84, stadskeur, - gebruikssporen. 108 gram, 84 Zolotniki 875/1000. Afm. H 7.5 cm. Geschatte opbrengst: € 30 - € 100.
Kavel verkocht

Ontvang een melding wanneer dit kavel bijna afloopt