#5044 | (4) delige condimentset zilver.

Kavel verkocht
Bestaande uit 2 zoutvaten met 1 lepeltje, mosterdpot met lepel en peperbus. Alle voorzien van blauw glazen inzetbakjes. Nederland, Zaandijk / Amsterdam / Haarlem, Gerardus Schoorl, 1875-1914, keurtekens: Zwaardje, meesterteken - gebruikssporen, 1 guirlande los. 314 gram, 835/1000. Geschatte opbrengst: € 60 - € 100.
Kavel verkocht

Ontvang een melding wanneer dit kavel bijna afloopt