#3971 | Een lot bestaande uit (2) WOI Britse bajonetten, 1e kwart 20e eeuw.

Kavel verkocht
Waarvan een 1907 zgn. 'Hook Quillon' Bajonet, de ander: idem, gekroond en gedateerd 1907, gemerkt 'Wilkinson', schede niet origineel, leren schede-lus ontbreekt. (Totaal resp. 52,6 & 57,4, kling resp. 39,2 & 43,2). Geschatte opbrengst: € 100 - € 150.
Kavel verkocht

Ontvang een melding wanneer dit kavel bijna afloopt