#3977 | Een lot van (2) bajonetten, afkomstig uit het Britse leger, 1e helft 20e eeuw.

Kavel verkocht
Waaronder: Een Brits P1856/58 Marine Enfield Zwaard-bajonet, geproduceerd t.b.v. het Mod. 1853,.577 kaliber Enfield (2-band) korte Infanterie musketgeweer (schede ontbreekt, totaal: 71,2, kling: 57,7 cm.). Daarbij: Een Indiaas Mod. 1943 MKII R.F.I. chasse bajonet, Engels, WOII. Gekroond en gemerkt: G.R.I. - Rifle Factory Isaphore. Geschatte opbrengst: € 100 - € 150.
Kavel verkocht

Ontvang een melding wanneer dit kavel bijna afloopt