#3951 | Een landmeetkundig "Gustav Heyde" bronzen nivelleerinstrument (transit/ theodoliet), Duitsland, eind 19e eeuw.

Kavel verkocht
Gemerkt: Gustav Heyde / Dresden, serienummer: 50002, met origineel brons patina en originele houten kist. Afm. L: 11,8 cm, B: 30,2 cm, H: 17,1 cm. Geschatte opbrengst: € 150 - € 200.
Kavel verkocht

Ontvang een melding wanneer dit kavel bijna afloopt