#4120 | Een smeedijzer art deco haarscherm, Frankrijk, 2e kwart 20e eeuw.

Kavel verkocht
Een middenpaneel met greep, geflankeerd door twee zijpanelen (alle drie voorzien van glas), het geheel voorzien van gebladerte-motieven. Herkomst: Galerie De Vries te Riemst, België. Geschatte opbrengst: € 300 - € 400.
Kavel verkocht

Ontvang een melding wanneer dit kavel bijna afloopt