#3974 | Een Spaanse Mauser bajonet, daarbij een Franse Yatagan bajonet, 1e helft 20e eeuw.

Kavel verkocht
Het Spaanse bajonet model 1893, het Franse bajonet model 1842. Een gemerkt: Elsener Schwyz Victoria. (Totaal resp. 45 & 42 cm., kling: 30,2 & 25,3 cm.). Geschatte opbrengst: € 50 - € 75.
Kavel verkocht

Ontvang een melding wanneer dit kavel bijna afloopt