Zutphen

  • Nieuw kavel
#774: Duit Zutphen z.j. Zeer Fraai.

CNM 2.51.17. PW1902.

Hoogste bod: € 55,00
Sluitings datum: 08 okt 2019 12:14

#775: Stedelijke Gulden Zutphen 1687. Zeer Fraai / Prachtig.

CNM 2.51.26. Delm. 1169.

Hoogste bod: € 340,00
Sluitings datum: 08 okt 2019 12:15

#776: Rijdersschelling van 6 stuiver Zutphen 1688. Fraai +.

CNM 2.51.28.

Hoogste bod: € 50,00
Sluitings datum: 08 okt 2019 12:16

#777: Duit Zutphen 1687. Fraai +.

CNM 2.51.29.

Hoogste bod: € 25,00