Zuidelijke Nederlanden

  • Nieuw kavel
#502: 2 Souvereign Maria Theresia/Brabant 1761 BR. Zeer Fraai.

Delm. 215.

Hoogste bod: € 600,00
Sluitings datum: 08 okt 2019 10:04

#503: Chaise D'or Lodewijk II van Malen/Vlaanderen z.j. Prachtig.

Delm. 466.

Hoogste bod: € 1.500,00

#504: Philipsdaalder Brabant 1574 Antwerpen. Zeer Fraai -.

Delm. 17.

Hoogste bod: € 120,00

#505: Philipsdaalder Vlaanderen, Philips II. 1575 Zeer Fraai +.

Delm. 36.

Hoogste bod: € 500,00
Sluitings datum: 08 okt 2019 10:05

#506: Halve Philipsdaalder Brabant, Philips II 1574, Antwerpen. Prachtig.

Delm. 51.

Hoogste bod: € 180,00

#507: Halve Statendaalder Brabant 1577 Antwerpen. Fraai.

Delm. 118.

Hoogste bod: € 200,00
Sluitings datum: 08 okt 2019 10:06

#508: Gulden Albrecht en Isabella, Brabant 1602 Antwerpen. Fraai.

Delm. 235.

Hoogste bod: € 155,00

#509: Patagon Philips IV, Brabant 1664 Brussel. Zeer Fraai.

Delm. 285.

Hoogste bod: € 150,00
Sluitings datum: 08 okt 2019 10:07

#510: Halve dukaton Philips IV, Brabant 1638 Brussel. Fraai.

Delm. 289.

Hoogste bod: € 120,00
Sluitings datum: 08 okt 2019 10:08

#511: Dukaton Maria Theresia 1754 Antwerpen. Zeer Fraai +.

Delm. 375.

Hoogste bod: € 130,00

#512: Halve Dukaton Maria Theresia 1750 Antwerpen. Zeer Fraai +.

Delm. 379.

Hoogste bod: € 85,00

#513: Kronenthaler Franz I 1765 B. Zeer Fraai +.

Delm. 384.

Hoogste bod: € 65,00
Sluitings datum: 08 okt 2019 10:09

#514: Kronenthaler Maria Theresia 1756 A. Zeer Fraai +.

Delm. 387.

Hoogste bod: € 60,00

#515: Kronenthaler Maria Theresia 1763 B. Zeer Fraai +.

Delm. 388.

Hoogste bod: € 46,00

#516: Kronenthaler Maria Theresia 1764 B. Zeer Fraai.

Delm. 388.

Hoogste bod: € 45,00
Sluitings datum: 08 okt 2019 10:10

#517: Kronenthaler Maria Theresia 1764 B. Zeer Fraai +.

Delm. 388.

Hoogste bod: € 46,00

#518: Kronenthaler Maria Theresia 1764 B. Zeer Fraai +.

Delm. 388.

Hoogste bod: € 55,00

#519: Kronenthaler Maria Theresia 1764 B. Zeer Fraai +.

Delm. 388.

Hoogste bod: € 40,00
Sluitings datum: 08 okt 2019 10:11

#520: Kronenthaler Maria Theresia 1764 B. Zeer Fraai +.

Delm. 388.

Hoogste bod: € 45,00

#521: Kronenthaler Maria Theresia 1764 B. Zeer Fraai.

Delm. 388.

Hoogste bod: € 45,00

#522: Kronenthaler Maria Theresia 1765 B. Zeer Fraai.

Delm. 388.

Hoogste bod: € 46,00
Sluitings datum: 08 okt 2019 10:12

#523: Kronenthaler Maria Theresia 1765 B. Zeer Fraai.

Delm. 388.

Hoogste bod: € 54,00

#524: Kronenthaler Maria Theresia 1765 B. Zeer Fraai +.

Delm. 388.

Hoogste bod: € 45,00

#525: Kronenthaler Maria Theresia 1765 B. Zeer Fraai.

Delm. 388.

Hoogste bod: € 55,00
Sluitings datum: 08 okt 2019 10:13

#526: Kronenthaler Maria Theresia 1766 B. Prachtig.

Delm. 388.

Hoogste bod: € 50,00

#527: Kronenthaler Maria Theresia 1766 over 1765 B. Zeer Fraai +.

Delm. 388.

Hoogste bod: € 60,00

#528: Kronenthaler Maria Theresia 1767 B. Zeer Fraai +.

Delm. 388.

Hoogste bod: € 41,00
Sluitings datum: 08 okt 2019 10:14

#529: Kronenthaler Maria Theresia 1767 B. Zeer Fraai +.

Delm. 388.

Hoogste bod: € 40,00

#530: Kronenthaler Maria Theresia 1768 B. Fraai.

Delm. 388.

Hoogste bod: € 28,00
Sluitings datum: 08 okt 2019 10:15

#531: Kronenthaler Maria Theresia 1769 B. Zeer Fraai +.

Delm. 388.

Hoogste bod: € 46,00

#532: Kronenthaler Maria Theresia 1770 B. Zeer Fraai.

Delm. 388.

Hoogste bod: € 41,00
Sluitings datum: 08 okt 2019 10:16

#533: Halve Kronenthaler Maria Theresia 1770 over 1760. Zeer Fraai +.

Delm. 390.

Aantal biedingen: # 29
Hoogste bod: € 324,00
Sluitings datum: 08 okt 2019 10:17

#534: Kronenthaler Maria Theresia 1774 B. Zeer Fraai.

Delm. 388.

Hoogste bod: € 40,00
Sluitings datum: 08 okt 2019 10:18

#535: Kronenthaler Maria Theresia 1774 B. Zeer Fraai.

Delm. 388.

Hoogste bod: € 34,00

#536: Kronenthaler Maria Theresia 1775 B. Zeer Fraai.

Delm. 388.

Hoogste bod: € 37,00
Sluitings datum: 08 okt 2019 10:19

#537: Kronenthaler Maria Theresia 1775 B. Zeer Fraai -.

Delm. 388.

Hoogste bod: € 41,00
Sluitings datum: 08 okt 2019 10:20

#538: Kronenthaler Joseph II 1783 B. Zeer Fraai.

Delm. 393.

Hoogste bod: € 50,00

#539: Kronenthaler Joseph II 1784 B. Zeer Fraai.

Delm. 393.

Hoogste bod: € 51,00

#540: Kronenthaler Joseph II 1784 B. Zeer Fraai +.

Delm. 393.

Hoogste bod: € 50,00
Sluitings datum: 08 okt 2019 10:21

#541: Kronenthaler Joseph II 1785 B. Prachtig.

Delm. 393.

Hoogste bod: € 75,00

#542: Kronenthaler Joseph II 1785 B. Zeer Fraai.

Delm. 393.

Hoogste bod: € 50,00

#543: Kronenthaler Joseph II 1786 B. Zeer Fraai.

Delm. 393.

Hoogste bod: € 51,00
Sluitings datum: 08 okt 2019 10:22

#544: Kronenthaler Joseph II 1786 B. Zeer Fraai +.

Delm. 393.

Hoogste bod: € 65,00

#545: Kronenthaler Joseph II 1786 B. Zeer Fraai +.

Delm. 393.

Hoogste bod: € 50,00
Sluitings datum: 08 okt 2019 10:23

#546: Kronenthaler Joseph II 1786 B. Zeer Fraai +.

Delm. 393.

Hoogste bod: € 55,00

#547: Kronenthaler Joseph II 1789 B. Zeer Fraai.

Delm. 393.

Hoogste bod: € 61,00

#548: Stuiver Brabant, Maastricht, Philips de schone 1500. Fraai.

Hoogste bod: € 135,00
Sluitings datum: 08 okt 2019 10:24

#549: 1/5 Philipsdaalder Brabant, Philips II 1566. Zeer Fraai +.

Hoogste bod: € 70,00

#550: 1/10 Philipsdaalder Brabant, Philips II 1571 Antwerpen. Zeer Fraai.

Hoogste bod: € 45,00
Sluitings datum: 08 okt 2019 10:25

#551: Dukaton Brabant, Albrecht en Isabella 1618 Antwerpen. Zeer Fraai.

Hoogste bod: € 150,00

#552: Patagon Albrecht en Isabella, Brabant z.j. Antwerpen. Zeer Fraai.

Hoogste bod: € 50,00
Sluitings datum: 08 okt 2019 10:26

#553: Halve Patagon Albrecht en Isabella, Brabant z.j. Antwerpen. Zeer Fraai.

Hoogste bod: € 45,00

#554: Kwart Patagon Albrecht en Isabella, Brabant z.j. Antwerpen. Zeer Fraai.-

Hoogste bod: € 25,00
Sluitings datum: 08 okt 2019 10:27

#555: Halve Kronenthaler Maria Theresia 1779 B. Zeer Fraai.

Hoogste bod: € 61,00
Sluitings datum: 08 okt 2019 10:28

#556: Dubbele groot botdrager Vlaanderen, Philips de Stoute z.j. Zeer Fraai.

Hoogste bod: € 65,00

#557: Dubbele groot Vlaanderen, Philips de stoute z.j. Zeer Fraai.

Hoogste bod: € 75,00

#558: Oord met klop weverspoel Weert 1566. Zeer Fraai.

PW 9702.

Hoogste bod: € 561,00
Sluitings datum: 08 okt 2019 10:29