Zuidelijke Nederlanden

  • Nieuw kavel
#304: Vlaanderen. Gehelmde gouden Leeuw. Delm. 460 z.j. UNC.

Belgium. Flanders. Louis de Male. 1 Vieil Lion Heaum d'or. No date. UNC

Hoogste bod: € 4.050,00
Sluitings datum: 19 mrt 2019 13:13

#305: Dubbele Dukaat Albrecht en Elisabeth Brabant, Antwerpen z.j. Zeer Fraai +.

142.

Hoogste bod: € 1.100,00

#306: Karel V Vlaanderen z.j. Zeer Fraai.

Hoogste bod: € 50,00

#307: Patagon Philips IV Doornik 1624. Fraai.

Hoogste bod: € 55,00
Sluitings datum: 19 mrt 2019 13:14

#308: Patagon Philips IV Doornik 1634. Zeer Fraai +.

Hoogste bod: € 65,00

#309: Patagon Philips IV Brabant, Brussel 1645. Fraai.

Hoogste bod: € 50,00

#310: Patagon Philips IV Brabant, Antwerpen 1649. Zeer Fraai.

Hoogste bod: € 60,00
Sluitings datum: 19 mrt 2019 13:15

#311: Dukaton Filips IV Vlaanderen 1658. Zeer Fraai.

Hoogste bod: € 80,00

#312: Dukaton Philips IV 1662 Brabant, Brussel. Zeer Fraai.

Hoogste bod: € 50,00