Zilveren Dukaten

  • Nieuw kavel
#502: Zilveren Dukaat Lodewijk Napoleon 1807. Prachtig / FDC.

Hoogste bod: € 420,00
Sluitings datum: 19 mrt 2019 14:23

#503: Zilveren dukaat Lodewijk Napoleon 1807. Zeer Fraai +.

Hoogste bod: € 280,00

#504: Zilveren dukaat Lodewijk Napoleon 1808. Prachtig.

Hoogste bod: € 240,00
Sluitings datum: 19 mrt 2019 14:24