Zeeland

  • Nieuw kavel
#746: Unie of Leicesterrijksdaalder Zeeland 1590. Zeer Fraai -.

CNM 2.49.33. Delm. 902.

Hoogste bod: € 610,00
Sluitings datum: 08 okt 2019 12:00

#747: Leeuwendaalder Zeeland 1598. Zeer Fraai +.

CNM 2.49.39. Delm. 838.

Aantal biedingen: # 29
Hoogste bod: € 420,00
Sluitings datum: 08 okt 2019 12:01

#748: Nederlandse rijksdaalder Zeeland 1629. Fraai +.

CNM 2.49.47. Delm. 941-941a.

Hoogste bod: € 50,00

#749: Zilveren dukaat Zeeland 1770. Zeer Fraai / Prachtig.

CNM 2.49.50. Delm. 976-978.

Hoogste bod: € 120,00
Sluitings datum: 08 okt 2019 12:02

#750: Zilveren Dukaat Zeeland 1792. Zeer Fraai -.

CNM 2.49.50. Delm. 976. HPM Ze 50.

Hoogste bod: € 50,00

#751: Zilveren Dukaat Zeeland 1769. Fraai / Zeer Fraai.

Hoogste bod: € 45,00
Sluitings datum: 08 okt 2019 12:03

#752: Zilveren Dukaat Zeeland 1774. Fraai.

Hoogste bod: € 30,00

#753: Zilveren Dukaat Zeeland 1704. Fraai +.

Hoogste bod: € 45,00

#754: Halve zilveren dukaat Zeeland 1762. Zeer Fraai / Prachtig.

CNM 2.49.53. Delm. 1003. HPM Ze 52.

Hoogste bod: € 100,00

#755: Halve zilveren dukaat Zeeland 1764. Zeer Fraai.

CNM 2.49.53. Delm. 1003.

Hoogste bod: € 110,00
Sluitings datum: 08 okt 2019 12:04

#756: Halve zilveren dukaat Utrecht 1766. Zeer Fraai (montage).

CNM 2.49.53. Delm. 1003.

Hoogste bod: € 85,00
Sluitings datum: 08 okt 2019 12:05

#757: Kwart zilveren dukaat Zeeland 1774. Fraai +.

CNM 2.49.54. Delm. 1008a. HPM 53.

Hoogste bod: € 40,00

#758: 1/8 Dukaat Zeeland 1773. Zeer Fraai / Prachtig.

CNM 2.49.55. HPM Ze 54.

Hoogste bod: € 55,00

#759: Dukaton of zilveren rijder Zeeland 1662. Zeer Fraai +.

CNM 2.49.56. Delm. 1024-1026.

Hoogste bod: € 290,00
Sluitings datum: 08 okt 2019 12:06

#760: Dukaton of zilveren rijder Zeeland 1766. Zeer Fraai / Prachtig.

CNM 2.49.58. Delm. 1028. HPM Ze 46.

Hoogste bod: € 125,00

#761: Dukaton of zilveren rijder Zeeland 1771. Zeer Fraai +.

CNM 2.49.58. Delm. 1028-1028a.

Hoogste bod: € 200,00
Sluitings datum: 08 okt 2019 12:07

#762: Halve dukaton of halve zilveren rijder Zeeland 1790. Zeer Fraai.

CNM 2.49.60. Delm. 1052.

Hoogste bod: € 110,00
Sluitings datum: 08 okt 2019 12:08

#763: Halve dukaton of zilveren rijder Zeeland 1792. Zeer Fraai -.

CNM 2.49.60. Delm. 1052.

Hoogste bod: € 80,00

#764: Arenddaalder Zeeland 1602. Fraai / Zeer Fraai.

CNM 2.49.61. Delm. 1071.

Hoogste bod: € 90,00

#765: Daalder van 30 stuiver Zeeland 1680. Fraai / Zeer Fraai.

CNM 2.49.65. Delm. 1082-1082a.

Hoogste bod: € 150,00

#766: Daalder van 30 stuiver Zeeland 1683. Prachtig -.

CNM 2.49.66. Delm. 1083-1083a.

Hoogste bod: € 175,00
Sluitings datum: 08 okt 2019 12:09

#767: Daalder van 30 stuiver Zeeland 1686 overslag. Zeer Fraai.

Hoogste bod: € 180,00
Sluitings datum: 08 okt 2019 12:10

#768: Dubbele daalder van 10 schelling Zeeland 1689. Zeer Fraai.

CNM 2.49.67. Delm. 1074. HPM Ze 59.

Hoogste bod: € 140,00
Sluitings datum: 08 okt 2019 12:11

#769: 3 Gulden Zeeland 1694. Zeer Fraai (tikje in rand).

CNM 2.49.70. Delm. 1131-1131a.

Hoogste bod: € 320,00

#770: Scheepjesschelling van 6 stuiver Zeeland 1753 piedfort. Zeer Fraai / Prachtig.

CNM 2.49.89.

Hoogste bod: € 150,00
Sluitings datum: 08 okt 2019 12:12

#771: 1 Stuiver Zeeland 1727. Zeer Fraai / Prachtig.

CNM 2.49.98.

Hoogste bod: € 38,00

#772: 1 Stuiver Zeeland 1738. Zeer Fraai.

CNM 2.49.100.

Hoogste bod: € 26,00
Sluitings datum: 08 okt 2019 12:13

#773: Duit Zeeland 1776. Prachtig.

CNM 2.49.113. PW4012.

Hoogste bod: € 20,00