Winterhulp

  • Nieuw kavel
#252: Nederland. 1 gulden. Bankbiljet. Type 1940-1941. Hengelo - UNC.

Serienummer B0968473. - UNC.

Hoogste bod: € 210,00
Sluitings datum: 05 okt 2020 14:46

#253: Nederland. 1 gulden. Bankbiljet. Type 1940-1941. Franekeradeel - Prachtig.

Serienummer B0533323. - Prachtig.

Hoogste bod: € 110,00
Sluitings datum: 05 okt 2020 14:47

#254: Nederland. 1 gulden. Bankbiljet. Type 1942-1943. Elburg - Zeer Fraai.

Serienummer T003059. - Zeer Fraai.

Hoogste bod: € 100,00

#255: Nederland. 1 gulden. Bankbiljet. Type 1942-1943. Wageningen - Zeer Fraai.

Serienummer T022064. - Zeer Fraai.

Hoogste bod: € 130,00
Sluitings datum: 05 okt 2020 14:48

#256: Nederland. 1 gulden. Bankbiljet. Type 1943-1944. Apeldoorn - Fraai / Zeer Fraai.

Serienummer X183985. - Fraai / Zeer Fraai.

Hoogste bod: € 80,00
Sluitings datum: 05 okt 2020 14:49

#257: Nederland. 1 gulden. Bankbiljet. Type 1943-1944. Schiedam - Zeer Fraai.

Serienummer X737042. - Zeer Fraai.

Hoogste bod: € 113,00
Sluitings datum: 05 okt 2020 14:50

#258: Nederland. 2½ gulden. Bankbiljet. Type 1942-1943. Maasluis - Zeer Fraai.

Serienummer W278369. - Zeer Fraai.

Hoogste bod: € 85,00
Sluitings datum: 05 okt 2020 14:51

#259: Nederland. 2½ gulden. Bankbiljet. Type 1942-1943. Elburg - Zeer Fraai.

Serienummer W077875. - Zeer Fraai.

Hoogste bod: € 202,00

#260: Nederland. 2½ gulden. Bankbiljet. Type 1942-1943. Zierikzee - Zeer Fraai.

Serienummer V711348. - Zeer Fraai.

Hoogste bod: € 112,00
Sluitings datum: 05 okt 2020 14:52

Veilingnummer 1136: 5 OKTOBER 2020 - BANKBILJETTEN

Einde aftersale: 05-10-2020 17:00

Start live-bid: 5 oktober 12.00 uur