West-Friesland

  • Nieuw kavel
#273: Gouden Dukaat. Hongaars type West-Friesland 1595/92. Fraai / Zeer Fraai (R, vouwspoor).

CNM 2.46.6. Delm. 833.

Hoogste bod: € 220,00
Sluitings datum: 04 jun 2020 14:42

#274: Gouden Dukaat West-Friesland 1758. Fraai / Zeer Fraai (met oog).

CNM 2.46.16. Delm. 838.

Hoogste bod: € 140,00

#275: Dukaton of Zilveren Rijder West-Friesland 1765. Zeer Fraai + (stempelbarst).

CNM 2.46.41. Delm. 1050.

Hoogste bod: € 95,00

#276: 3 Gulden -Generaliteits- West-Friesland 1795. Zeer Fraai / Prachtig.

CNM 2.46.55. Delm. 1147.

Hoogste bod: € 70,00
Sluitings datum: 04 jun 2020 14:43

Veilingnummer 1119: 4 JUNI 2020 - MUNTEN

Einde aftersale: 04-06-2020 08:30

Start live-bid: 4 juni 12.30 uur