Vingerhoedjes

  • Nieuw kavel
#3104: (50) delige verzameling vingerhoedjes zilver.

Hoogste bod: € 160,00
Sluitings datum: 09 okt 2019 19:35

#3105: (20) Lot vingerhoedjes zilver.

Diverse uitvoeringen. 19e en 20e eeuw, Keurtekens: diverse keuren. 86 gram, 800/1000.

Hoogste bod: € 80,00
Sluitings datum: 09 okt 2019 19:36

#3106: (12) Lot vingerhoedjes zilver.

Hoogste bod: € 50,00

#3107: (10) Vingerhoedjes zilver.

Hoogste bod: € 55,00

#3108: (8) Vingerhoedjes zilver.

Hoogste bod: € 34,00
Sluitings datum: 09 okt 2019 19:37

#3109: (22) Vingerhoedjes zilver.

Hoogste bod: € 90,00