Verzilverd

  • Nieuw kavel
#3087: Zoutkelder verzilverd.

Op voet schelp model met putti. Italië, 20e eeuw, Keurtekens: Plata Firmada. 30 gram, 0/1000.

Hoogste bod: € 40,00
Sluitings datum: 09 okt 2019 19:29

#3088: Lot diversen verzilverd.

W.o. bekers op voet, jardiniere, roomstel en schaaltjes. 20e eeuw, 0/1000.

Hoogste bod: € 30,00

#3089: Taartschep verzilverd.

Hoogste bod: € 30,00
Sluitings datum: 09 okt 2019 19:30

#3090: Dienbestek verzilverd.

Hoogste bod: € 20,00

#3091: (4) Rammelaars verzilverd.

Met diverse afbeeldingen en vormen waarvan 1 800 zilver. Nedeland, 20e eeuw, 0/1000.

Hoogste bod: € 20,00

#3092: Christofle fles opener verzilverd.

Hoogste bod: € 16,00

#3093: (2) delig lot diversen BWG.

W.o. notitie etui met potlood. 20e eeuw - gebruikssporen. 0/1000.

Hoogste bod: € 20,00
Sluitings datum: 09 okt 2019 19:31

#3094: Beugeltas BWG.

Hoogste bod: € 100,00

#3095: Handwerk schaartje verzilverd.

Uitgevoerd naar de vorm van Kraanvogel of ooievaar. 20e eeuw, Keurtekens: WM. L 9cm, gram, 0/1000.

Hoogste bod: € 20,00

#3096: Gebakschep verzilverd.

Hoogste bod: € 12,00
Sluitings datum: 09 okt 2019 19:32

#3097: (2+1) Gero letter servetringen BWG.

Fraaie opengewerkte gegoten versieringen, letters J, N, J. Nederland, Gero, begin 20e eeuw, 0/1000.

Hoogste bod: € 10,00

#3098: (2) Rammelaars BWG.

W.o. Hond en een eend. Nederland, 20e eeuw, gebruikssporen., 0/1000.

Hoogste bod: € 12,00
Sluitings datum: 09 okt 2019 19:33