Utrecht

  • Nieuw kavel
#268: 14 Gulden of gouden rijder Utrecht 1763. Zeer Fraai +.

CNM 2.43.37. Delm. 782.

Hoogste bod: € 600,00
Sluitings datum: 04 jun 2020 14:40

#269: Gouden Dukaat Utrecht 1788. Prachtig -.

CNM 2.43.46. Delm. 965.

Hoogste bod: € 360,00

#270: Dukaton of Zilveren Rijder Utrecht 1766. Prachtig (montage).

CNM 2.43.101. Delm. 1031.

Hoogste bod: € 80,00

#271: 3 Gulden -Generaliteits- Utrecht 1793. Zeer Fraai.

CNM 2.43.117. Delm. 1150.

Hoogste bod: € 70,00
Sluitings datum: 04 jun 2020 14:41

#272: 3 Gulden -Generaliteits- Utrecht 1793. Zeer Fraai +.

CNM 2.43.117. Delm. 1150.

Hoogste bod: € 80,00

Veilingnummer 1119: 4 JUNI 2020 - MUNTEN

Einde aftersale: 04-06-2020 08:30

Start live-bid: 4 juni 12.30 uur