Utrecht

  • Nieuw kavel
#687: 1/10 Philipsdaalder Utrecht, Philips II 1571. Prachtig.

CNM 2.43.10.

Hoogste bod: € 100,00
Sluitings datum: 08 okt 2019 11:25

#694: 14 Gulden of goudenrijder Utrecht 1763. Zeer Fraai (Heeft in hanger gezeten).

CNM 2.43.37. Delm. 970.

Hoogste bod: € 400,00
Sluitings datum: 08 okt 2019 11:28

#695: Gouden Dukaat Utrecht 1648. Zeer Fraai.

CNM 2.43.43. Delm. 963.

Hoogste bod: € 190,00

#696: Gouden Dukaat Utrecht 1729. Zeer Fraai +.

CNM 2.43.45. Delm. 965.

Hoogste bod: € 290,00
Sluitings datum: 08 okt 2019 11:29

#697: Gouden Dukaat Utrecht 1729. Fraai +.

CNM 2.43.45. Delm. 965.

Hoogste bod: € 190,00

#698: Gouden Dukaat Utrecht 1762. Zeer Fraai.

CNM 2.43.46. Delm. 965.

Hoogste bod: € 200,00
Sluitings datum: 08 okt 2019 11:30

#699: 3 Gulden Utrecht 1794. Prachtig.

CNM 2.46.55. Delm. 1147-1147a.

Hoogste bod: € 160,00

#700: Leeuwendaalder Utrecht 16(47). Zeer goed / Fraai.

CNM 2.43.64. Delm. 844-845.

Hoogste bod: € 32,00
Sluitings datum: 08 okt 2019 11:41

#701: Prinsendaalder Utrecht 1603. Fraai + (knip).

CNM 2.43.76. Delm. 928-928a.

Hoogste bod: € 180,00
Sluitings datum: 08 okt 2019 11:42

#702: Zilveren dukaat Utrecht 169(2). Fraai +.

CNM 2.43.89. Delm. 981. HPM 63.

Hoogste bod: € 35,00

#703: Dukaton of zilveren rijder Utrecht 1789. FDC -.

CNM 2.43.101. Delm. 1031-1032.

Hoogste bod: € 635,00
Sluitings datum: 08 okt 2019 11:43

#704: Dukaton of zilveren rijder Utrecht 1744. Prachtig -.

Hoogste bod: € 500,00
Sluitings datum: 08 okt 2019 11:44

#706: Halve dukaton of zilveren rijder Utrecht 1761. Prachtig - (montage).

CNM 2.43.106. Delm. 1055. HPM 60.

Hoogste bod: € 65,00

#707: Halve dukaton of zilveren rijder Utrecht 1762. Zeer Fraai / Prachtig.

CNM 2.43.106. Delm. 1055.

Hoogste bod: € 210,00
Sluitings datum: 08 okt 2019 11:45

#708: Halve dukaton of zilveren rijder Utrecht 1773. Prachtig (montage en tikje in rand).

CNM 2.43.106. Delm. 1055.

Hoogste bod: € 71,00

#709: Halve dukaton of halve zilveren rijder Utrecht 1776. Zeer Fraai.

CNM 2.43.106. Delm. 1055.

Hoogste bod: € 60,00

#710: 3 Gulden Utrecht 1792. Prachtig.

CNM 2.43.116. Delm. 1150. HPM Ut 71.

Hoogste bod: € 135,00

#711: 3 Gulden Utrecht 1793. Met gietgal. Zeer Fraai / Prachtig.

CNM 2.43.117. Delm. 1150.

Hoogste bod: € 75,00
Sluitings datum: 08 okt 2019 11:46

#712: 1 Gulden Utrecht 1762. Prachtig.

CNM 2.43.121. Delm. 1182.

Hoogste bod: € 70,00

#713: 1 Gulden Utrecht 1786. Fraai / Zeer Fraai.

CNM 2.43.121. Delm. 1182. HPM Ut 73.

Hoogste bod: € 28,00
Sluitings datum: 08 okt 2019 11:47

#714: 1 Gulden Utrecht 1792. Zeer Fraai / Prachtig.

CNM 2.43.121. Delm. 1182. HPM 73.

Hoogste bod: € 50,00

#715: 1 Gulden Utrecht 1794. Prachtig.

Hoogste bod: € 60,00
Sluitings datum: 08 okt 2019 11:48

#716: 1 Gulden Utrecht 1791. Prachtig.

Hoogste bod: € 60,00

#717: 1 Gulden Utrecht 1764. Prachtig -.

Hoogste bod: € 55,00
Sluitings datum: 08 okt 2019 11:49

#718: 10 Stuiver Utrecht 1769. Prachtig.

CNM 2.43.125. Delm. 1203.

Hoogste bod: € 200,00

#719: Muntmeesterpenning Utrecht 1759. Prachtig -.

CNM 2.42.126.

Hoogste bod: € 25,00
Sluitings datum: 08 okt 2019 11:50

#720: Roosschelling Utrecht 1601. Fraai.

CNM 2.43.130.

Hoogste bod: € 50,00

#721: 6 Stuiver Utrecht 167(?). Fraai.

CNM 2.43.132. HPM Ut 82.

Hoogste bod: € 15,00

#722: 6 Stuiver scheepjesschelling Utrecht 1764. Zeer Fraai / Prachtig.

CNM 2.43.133. Delm. 1182. HPM Ut 73.

Hoogste bod: € 45,00

#723: 2 Stuiver Utrecht 1794. Prachtig.

CNM 2.43.140.

Hoogste bod: € 27,00
Sluitings datum: 08 okt 2019 11:51

#724: 2 Stuiver Utrecht 1799. Zeer Fraai +.

CNM 2.43.140

Hoogste bod: € 27,00