Utrecht Stad

  • Nieuw kavel
#688: Duit afslag in zilver Utrecht stad 1681. Fraai / Zeer Fraai.

CNM 2.44.18.

Hoogste bod: € 140,00
Sluitings datum: 08 okt 2019 11:26

#689: Duit Utrecht stad hybride 2x voorzijde.

CNM 2.44.20.

Hoogste bod: € 100,00

#690: Zilveren duit Utrecht stad 1739. Zeer Fraai.

CNM 2.44.21.

Hoogste bod: € 25,00

#691: Duit Utrecht stad 1740. Prachtig / FDC.

CNM 2.44.21.

Hoogste bod: € 24,00
Sluitings datum: 08 okt 2019 11:27

#692: Duit Utrecht stad 1761. Zeer Fraai / Prachtig.

CNM 2.44.22.

Hoogste bod: € 40,00

#693: Duit afslag in zilver Utrecht 1739. Zeer Fraai / Prachtig.

CNM 2.44.21. HPM Su 20.3.

Hoogste bod: € 30,00