Tegels

  • Nieuw kavel
#5911: Een lot van vier aardewerk tegels in houten omlijsting. Delft, 19e eeuw.

Aantal biedingen: # 29
Hoogste bod: € 110,00
Sluitings datum: 11 okt 2019 21:58

#5912: Twee aardewerk tegels afgebeeld met een ridder in houten omlijsting. Delft, 18e eeuw.

Hoogste bod: € 55,00
Sluitings datum: 11 okt 2019 21:59

#5913: Een lot van drie aardewerk tegels met polychroom decor in houten omlijsting. Delft, 18e eeuw.

Aantal biedingen: # 34
Hoogste bod: € 480,00
Sluitings datum: 11 okt 2019 22:00

#5914: Twee aardewerk tegels in houten omlijsting. Delft, 18e eeuw.

Hoogste bod: € 160,00
Sluitings datum: 11 okt 2019 22:01

#5915: Een serie van 13 Delftse tegels. 17e eeuw.

Met Franse lelie motief op de hoeken.

Hoogste bod: € 320,00
Sluitings datum: 11 okt 2019 22:02

#5916: Een set van 6 ingelijste tegels. 18e/19e eeuw.

Met afbeeldingen van kinderspellen.

Hoogste bod: € 51,00

#5917: Een serie van twintig Delftse tegels. 17e eeuw en later.

Op de hoeken met spinnenkop en ossenkop motief.

Hoogste bod: € 320,00
Sluitings datum: 11 okt 2019 22:03

#5918: Een lot van twaalf aardewerk tegels met decor van kinderspelen. Holland 19e eeuw en later.

Hoogste bod: € 130,00

#5919: Een lot van acht aardewerk tegels met decor van kinderspelen. Holland 19e eeuw en later.

Hoogste bod: € 140,00
Sluitings datum: 11 okt 2019 22:04

#5920: Een lot van negen aardewerk tegels met decor van kinderspelen. Holland 19e eeuw en later.

Hoogste bod: € 160,00
Sluitings datum: 11 okt 2019 22:05

#5921: Een lot van drie aardewerk tegels met Hollandse taferelen. Gemerkt Rozenburg, Den Haag.

Diverse afmetingen.

Hoogste bod: € 220,00
Sluitings datum: 11 okt 2019 22:06

#5922: Een lot met 12 Delftse tegels. 17e eeuw en later.

Verschillende motieven en kleuren.

Hoogste bod: € 210,00
Sluitings datum: 11 okt 2019 22:07

#5923: Een lot Delftse tegels, 18e/19e eeuw.

Hoogste bod: € 170,00
Sluitings datum: 11 okt 2019 22:08

#5924: Een lot van zeven aardewerk tegels met landschap decor. Holland 19e eeuw.

Hoogste bod: € 45,00
Sluitings datum: 11 okt 2019 22:09

#5925: Een lot van drie aardewerk tegels in houten omlijsting. Delft, 18e eeuw.

Hoogste bod: € 65,00
Sluitings datum: 11 okt 2019 22:10

#5926: Een lot van drie aardewerk tegels met polychroom decor in koperen omlijsting. Delft, 18e eeuw.

Hoogste bod: € 65,00

#5927: Een lot van drie aardewerk cloisonné tegels, gemerkt Porceleyne fles. Delft, midden 20e eeuw.

Hoogste bod: € 40,00
Sluitings datum: 11 okt 2019 22:11

Einde aftersale: 11-10-2019 22:30