Speelgoed en Treinen

  • Nieuw kavel
#5200: Een groot kavel met een Märklin trein, doos diverse soorten rails, wissels en toebehoren. Met daarbij nog een grote hoeveelheid extra rails.

Hoogste bod: € 50,00
Sluitings datum: 11 okt 2019 13:50

#5201: Een 21-delig kavel met o.a. een Tri-ang blikken truck, een houten garage met Esso tankwagen en diverse andere modellen.

Hoogste bod: € 50,00

#5202: Een lot van twee beren. Midden 20e eeuw.

Hoogste bod: € 30,00
Sluitings datum: 11 okt 2019 13:51

#5203: Een kavel Märklin HO treinen w.o., wagons, ijzeren locs, spooronderdelen en transformators.

Niet getest op werking.

Hoogste bod: € 100,00

#5204: Een lot ADO speelgoed w.o. een tafeltje, blokken, blokkenwagen en een tentoonstellings-catalogus.

Hoogste bod: € 22,00

#5205: Een van lot van zeven Steiff “Mecki” egeltjes.

Hoogste bod: € 40,00
Sluitings datum: 11 okt 2019 13:52

#5206: Een verzameling treinen w.o. Märklin HO, rails, locs, wagons, transformators en huisjes.

In houten kist.

Hoogste bod: € 100,00

#5207: Een lot van 4 doosjes met glasplaten en lichtbeelden van verhalen voor een toverlantaarn.

Hoogste bod: € 24,00
Sluitings datum: 11 okt 2019 13:53

#5208: Een lot oude speelgoedautootjes w.o. Corgi, Matchbox en Dinkytoy.

Diverse kwaliteiten.

Hoogste bod: € 27,00

#5209: Een “Cragstan Industries, New York” dobbelende chimpansee. Made in Japan. Ca. 1950.

Croupiersvizier en box manco. Afm. H: 20 cm.

Hoogste bod: € 47,00
Sluitings datum: 11 okt 2019 13:54

#5210: Een tin-toy; Nasa Space Capsule met ejector seat. Japan ca. 1950.

Sleuteltje manco. Afm. H: 14,5 cm, D: 23,5 cm.

Hoogste bod: € 120,00

#5211: Een lot met een grote hoeveelheid ''Sio'' speelgoed.

Hoogste bod: € 10,00
Sluitings datum: 11 okt 2019 13:55

#5212: Een lot divers speelgoed autootjes w.o. Budgietoys, Majorette, Lledo en Matchbox.

Hoogste bod: € 40,00

#5213: Een houten hobbelpaard. 20e eeuw.

Leren teugels zijn verteerd. Stijgbeugel los. Afm. 70 x 70 cm.

Hoogste bod: € 96,00
Sluitings datum: 11 okt 2019 13:58

#5214: Een speelgoed auto, Schuco - Patent - Ingenico 5311 in doos.

Hoogste bod: € 175,00

#5215: Een schildpad pop, jaren 50.

Afm. H: 40 cm.

Hoogste bod: € 30,00

#5216: Een kavel met poppen, benodigdheden en poppenwagens. Eén in de doos en één in de wagen met daarbij een losse poppenwagen.

Hoogste bod: € 30,00
Sluitings datum: 11 okt 2019 13:59

#5217: Een poppenwagen met pop. Circa 1900.

Schoenau & Hoffmeister. Schade aan beide armen.

Hoogste bod: € 80,00

#5218: Een lot van twee Steiff "Mecki" egeltjes in matige staat.

Hoogste bod: € 14,00
Sluitings datum: 11 okt 2019 14:00

#5219: Lot beschilderde lichtbeelden, voor een toverlantaarn, in houten sledes. Van o.a. figuren en landschapjes. 19e eeuw.

Aantal biedingen: # 59
Hoogste bod: € 2.700,00
Sluitings datum: 11 okt 2019 14:02

#5220: Lot beschilderde lichtbeelden, in houten sledes. Van o.a. Godinnen, figuren en landschapjes. 19e eeuw.

Aantal biedingen: # 57
Hoogste bod: € 1.700,00
Sluitings datum: 11 okt 2019 14:04

#5221: Lot beschilderde lichtbeelden, in houten sledes. Van o.a. figuren en landschapjes. 19e eeuw.

Aantal biedingen: # 67
Hoogste bod: € 2.700,00
Sluitings datum: 11 okt 2019 14:07

#5222: Een 19e eeuwse toverlantaarn met daarbij een kist bevattende lichtbeelden in sledes.

Aantal biedingen: # 67
Hoogste bod: € 2.500,00
Sluitings datum: 11 okt 2019 14:09

#5223: Een set van twee poppen.

Porseleinen (4 faces) hoofd. 1 hoofd is beschadigd.

Hoogste bod: € 30,00
Sluitings datum: 11 okt 2019 14:10

Einde aftersale: 11-10-2019 22:30