• Nieuw kavel
#1524: Navolger van Haagse School, 20e eeuw.

Hoogste bod: € 50,00
Sluitings datum: 06 jun 2020 16:32

#1525: Een verre églomisé voorstellende de Heilige Petrus.

Verfverlies over de gehele voorstelling. Afm. 24 x 18 cm. Geschatte opbrengst: € 50 - € 80.

Hoogste bod: € 10,00

#1526: Een kopergravure boekfragment van Richteren. 18e eeuw.

Afm. 34,5 x 21 cm. Geschatte opbrengst: € 20 - € 40.

Hoogste bod: € 12,00
Sluitings datum: 06 jun 2020 16:33

#1527: Constant Artz (Parijs 1870 - 1951 Soest).

Aantal biedingen: # 34
Hoogste bod: € 320,00

#1528: Hollandse School, 20e eeuw.

Hoogste bod: € 140,00
Sluitings datum: 06 jun 2020 16:34

#1529: H.K. 't Hart, 20e eeuw.

Hoogste bod: € 10,00

#1530: Sofia van Driel (Düsseldorf 1899 - 1979 Arnhem).

Hoogste bod: € 37,00

#1531: Derk Melis, 19e/20e eeuw.

Hoogste bod: € 32,00

#1532: Sofia van Driel (Düsseldorf 1899 - 1979 Arnhem)

Hoogste bod: € 32,00
Sluitings datum: 06 jun 2020 16:35

#1533: Wensink, 20e eeuw.

Hoogste bod: € 65,00
Sluitings datum: 06 jun 2020 16:36

#1534: C. Voorlinden, 20e eeuw.

Hoogste bod: € 25,00

#1535: Hollandse School, 20e eeuw.

Hoogste bod: € 35,00

#1536: Een koopje van drie schilderijen, voorstellende vissers en een boer, een gesigneerd P. de Kok en twee maal J. van der Kley, olieverf op doek.

Geschatte opbrengst: € 100 - € 150.

Aantal biedingen: # 29
Hoogste bod: € 125,00
Sluitings datum: 06 jun 2020 16:37

#1537: M. Dijkmans, 20e eeuw.

Hoogste bod: € 41,00

#1538: Hendrikus Johannes van Langen (Grave 1874 - 1964 Haarlem).

Hoogste bod: € 50,00

#1539: Hollandse School, 20e eeuw, naar Nicolaas van der Waay.

Een Amsterdams Weesmeisje, olieverf op paneel. Afm. 50 x 39 cm. Geschatte opbrengst: € 40 - € 60.

Hoogste bod: € 50,00
Sluitings datum: 06 jun 2020 16:38

#1540: H. Korpershoek, (Rotterdam 1880 - 1935 Amsterdam).

Hoogste bod: € 10,00

#1541: Latemse School, 19e/ 20e eeuw.

Aantal biedingen: # 55
Hoogste bod: € 900,00
Sluitings datum: 06 jun 2020 16:39

#1542: Vlaamse School 20e eeeuw.

Hoogste bod: € 34,00

#1543: Salvador Dalí (Figueres 1904 – 1989).

Hoogste bod: € 12,00

#1544: naar Ossip Zadkine (Vitebsk, Wit-Rusland 1890 - 1967 Parijs).

Hoogste bod: € 150,00
Sluitings datum: 06 jun 2020 16:40

#1545: Evert Moll (Voorburg 1878 - 1955 Den Haag).

Hoogste bod: € 490,00
Sluitings datum: 06 jun 2020 16:41

#1546: Een Pokrov Icoon met diverse heiligen waaronder Petrus en Maria, Rusland, 19e eeuw.

Afm. 36 x 31 cm. Geschatte opbrengst: € 200 - € 400.

Hoogste bod: € 110,00
Sluitings datum: 06 jun 2020 16:42

#1547: Jan van Puyenbroeck (Antwerpen 1887 - 1972).

Kinderportretje, olieverf op zink. Afm. 19 x 16 cm. Geschatte opbrengst: € 80 - € 120.

Hoogste bod: € 130,00
Sluitings datum: 06 jun 2020 16:43

#1548: Louis Stutterheim (Rotterdam 1873-1943 Gouda).

Hoogste bod: € 95,00

#1549: Hollandse School, ca. 1900.

Sluisjes in een landschap, olieverf op doek. Afm. 39 x 50 cm. Geschatte opbrengst: € 60 - € 100.

Hoogste bod: € 70,00
Sluitings datum: 06 jun 2020 16:44

#1550: J.H. Doeleman (Rotterdam 1848 - 1913 Voorburg).

Hoogste bod: € 65,00

#1551: Louis Garot, 19e/20e eeuw.

Hoogste bod: € 51,00
Sluitings datum: 06 jun 2020 16:45

#1552: Jan van Neervoort ('s-Hertogenbosch 1863 - 1940).

Hoogste bod: € 85,00

#1553: Hendrik Frauenfelder (Vught 1885 - 1922 Alkemade).

Hoogste bod: € 100,00
Sluitings datum: 06 jun 2020 16:46

#1554: Mogelijk B.J. Blommers.

Hoogste bod: € 110,00

#1557: Karel Johan Holster (Middelburg 1903 - 1966 Middelburg).

Hoogste bod: € 110,00
Sluitings datum: 06 jun 2020 16:47

#1558: Hollandse School, ca. 1900.

Hoogste bod: € 65,00

#1559: Een Jaquard geweven voorstelling van de eerste non-stop vlucht Parijs-New York van Charles Lindberg in de ' Spirit of Saint Louis' .

Afm. 48 x 142 cm. Geschatte opbrengst: € 40 - € 60.

Aantal biedingen: # 30
Hoogste bod: € 120,00
Sluitings datum: 06 jun 2020 16:49

#1560: Jacques Bourdon (1910 - 1977).

Aantal biedingen: # 40
Hoogste bod: € 210,00
Sluitings datum: 06 jun 2020 16:51

#1563: Twee aquarellen waaronder: Gerrit Neven, Polderlandschap, gesigneerd en gedateerd '90 rechtsonder; Geer Rokes, Graanelevatoren in de haven van Rotterdam, gesigneerd rechtsonder, aquarel, 20e eeuw.

Geschatte opbrengst: € 20 - € 40.

Hoogste bod: € 45,00
Sluitings datum: 06 jun 2020 16:52

#1564: C.H. Hammes (Andijk 1872 - 1965 Nijmegen).

Hoogste bod: € 25,00

#1565: Cornelis Wouter Bouter (Gouda 1888 - 1966 Den Haag).

Hoogste bod: € 65,00
Sluitings datum: 06 jun 2020 16:53

#1566: Jan Knikker jr. (Leiden 1911 - 1990 Den Haag).

Hoogste bod: € 160,00

#1567: Jan de Bruin, 20e eeuw. Gezicht op een Franse havenstad, gesigneerd en gedateerd '96 linksonder, olieverf op doek.

Hoogste bod: € 50,00
Sluitings datum: 06 jun 2020 16:54

#1568: Toegeschreven aan G.H.A. Overman (1855 - 1906).

Hoogste bod: € 260,00
Sluitings datum: 06 jun 2020 16:55

#1569: E. van As, 20e eeuw.

Hoogste bod: € 36,00

#1570: Hollandse School, 2e helft 20e eeuw.

Hoogste bod: € 18,00
Sluitings datum: 06 jun 2020 16:56

#1571: David Schulman (Hilversum 1881-1966 Laren).

Hoogste bod: € 200,00

#1572: Navolger Abraham van Strij.

Hoogste bod: € 145,00
Sluitings datum: 06 jun 2020 16:57

#1573: Italiaanse School.

Hoogste bod: € 100,00
Sluitings datum: 06 jun 2020 16:58

#1574: P. Zwager, 20e eeuw.

Hoogste bod: € 30,00

#1575: Russische School, 20e eeuw.

Hoogste bod: € 12,00
Sluitings datum: 06 jun 2020 16:59

#1576: Chinese School, 20e eeuw.

Hoogste bod: € 12,00

#1577: Hollandse School, 20e eeuw.

Hoogste bod: € 55,00
Sluitings datum: 06 jun 2020 17:00

#1578: Hollandse School, 20e eeuw.

Hoogste bod: € 10,00

#1579: Navolger Ferdinand de Braekeleer, laatste kwart 19de eeuw.

Een gelukkig huisgezin, olieverf op paneel. Afm. 28 x 20 cm. Geschatte opbrengst: € 150 - € 200.

Hoogste bod: € 150,00

#1580: Frans de Groot, 20e eeuw.

Hoogste bod: € 10,00

#1581: Chinese School, 20e eeuw.

Hoogste bod: € 28,00
Sluitings datum: 06 jun 2020 17:01

#1582: Toon van Ooijen (Hilvarenbeek 1885 -1954 Ede).

Hoogste bod: € 90,00

#1583: Made Toris Mahendra (1972).

Hoogste bod: € 300,00

#1584: Italiaanse School, 20e eeuw.

Hoogste bod: € 70,00
Sluitings datum: 06 jun 2020 17:02

#1585: Hollandse School, 19e eeuw.

Hoogste bod: € 150,00

#1586: Chris Snijders (Rotterdam 1881 - 1943).

Hoogste bod: € 200,00

#1587: Hollandse School, ca. 1900.

Hoogste bod: € 110,00
Sluitings datum: 06 jun 2020 17:03

#1588: C. de Kort (1910 - 1996).

Hoogste bod: € 80,00

#1589: Italiaanse School, 20e eeuw.

Hoogste bod: € 10,00

#1590: Hollandse School, 20e eeuw.

Hoogste bod: € 26,00
Sluitings datum: 06 jun 2020 17:04

#1591: Peter van Delft, 20e eeuw.

Hoogste bod: € 80,00

#1592: B. Peeter, 20e eeuw.

Hoogste bod: € 200,00

#1593: Marius Richters (Rotterdam 1878 - 1955).

Wederopbouw van Rotterdam, vierkleurendruk. Afm. 45 x 93 cm. Geschatte opbrengst: € 50 - € 100.

Hoogste bod: € 5,00

#1595: Jan de Visscher (1636 - 1692) naar Philps Wouwerman (Haarlem 1619 - 1668).

Hoogste bod: € 50,00

#1596: Nicolaas Wicart (Utrecht 1748 - 1815).

Hoogste bod: € 400,00
Sluitings datum: 06 jun 2020 17:05

#1598: Kleefse School, ca. 1840.

Hoogste bod: € 400,00

#1599: Russische School, ca. 1950.

Hoogste bod: € 500,00

#1600: Henri C. Mac-lean (1898 - 1972).

Hoogste bod: € 22,00

#1601: Van Noort, 20e eeuw.

Hoogste bod: € 160,00
Sluitings datum: 06 jun 2020 17:06

Veilingnummer 1123: 6 JUNI 2020 - SCHILDERIJEN EN GRAVURES

Einde pre-bid: 06-06-2020 09:00

Start live-bid: 6 juni 13.00 uur